Zavřít reklamu

Představte si, že si v klidu sedíte na palubě letadla a pomalu směřujete ke svému cíli. Náhle se však v uličce vynoří letuška, která před sebou tlačí vozík. Na tom by nebylo nic tak neobvyklého, kdyby nebyl vozík napěchovaný novými phablety Samsung Galaxy Note8 a letuška vám je nezačala z ničeho nic rozdávat. Přesně to se před pár dny odehrálo na palubě jednoho španělského letadla.

Španělská pobočka Samsungu se totiž před pár dny rozhodla uspořádat poměrně zajímavou propagační akci. Se svým partnerem, leteckou společností Iberia, se dohodla na tom, že její cestující za reklamu, kterou Iberie novým Note8 dělá, obdaruje. Jihokorejský gigant si proto vybral jeden z náhodných vnitrostátních letů a všechny cestující, kterých bylo na 200, novým Notem 8 obdaroval.

Telefony Note už opět smějí do letadla

Vstřícný krok směrem k letecké společnosti a jejím cestujícím má však pro Samsung ještě jeden a o poznání hlubší význam. Loňské modely Note7 totiž kvůli explodujícím bateriím na paluby letadel nesměly. Jihokorejský gigant se tak snaží touto propagační akcí ukázat, že je Note8 pomyslným světlem na konci tunelu a není třeba se ho obávat používat prakticky nikde.

Pokud však začtete od nynějška létat s nadějí, že se podobné štěstí usměje i na vás, musíme vás zklamat. Podle dostupných informací se totiž jednalo pouze o lokální kampaň a Samsung ji v následujících týdnech rozšířit do jiných zemí nechystá. Na druhou stranu by si jejím prozrazením překazil parádní překvapení.

200-passengers-galaxy-note-8-h

Zdroj: sammobile

Dnes nejčtenější

.