Zavřít reklamu

Jestli by mohli fanoušci Samsungu konkurenčnímu Applu něco závidět, pak to jsou jeho Apple Story. Mekky jablečných produktů mají totiž opravdu neuvěřitelné kouzlo vyzařující prakticky ze všeho uvnitř, které nikde jinde nenajdete. Samozřejmě, Samsung Story mají též něco do sebe, takový dojem na vás však zřejmě neudělají. To se ale brzy změní.

Agentura Blooberg dnes zveřejnila zprávu, ve které stojí, že se v Londýně údajně na stavbě svatostánku produktů od Samsungu pracuje. Obří prostor by měl podle všeho vzniknout v nově vznikajícím obchodním centru ve čtvrti King’s Cross. V nákupním centru by měl údajně zabrat jedno celé patro.

Z dostupných informací vyplývá, že by měl v Londýně vzniknout prostor podobný showroomu v New Yorku. Ten Samsung popisuje jako “nový druh místa, které je plné nápadů, zkušeností a špičkových produktů”. Uvidíme tedy, zda se jeho velkolepé plány naplní. Hotovo by mělo být již vcelku brzy. Nejoptimističnější zprávy hovoří už o říjnu příštího roku. Nechme se tedy překvapit, jak to s celým projektem nakonec dopadne. Pokud se však projekt vydaří, typ na výlet je to určitě zajímavý.

Coal Drops Yard
Témata: , ,

Dnes nejčtenější

.