Zavřít reklamu

Samsung na všech svých modelech chytrých televizorů z let 2016 a 2017, včetně letos uvedené modelové řady QLED TV, zpřístupnil aplikaci Steam Link od Valve. Samsung je prvním výrobcem televizorů, který umožnil tuto aplikaci přenést na obrazovky svých chytrých televizorů.

Namísto toho, aby k televizorům bylo nutné připojovat hardwarové zařízení Steam Link, umožňuje nová technologie po stažení aplikace z platformy Smart Hub streamovat oblíbené hry přímo z domácího PC na chytré televizory Samsung.

Aplikace Steam Link, která byla doposud k dispozici pouze na americkém trhu v bezplatné beta verzi, je nyní k dispozici v celkem 55 zemích včetně USA, Velké Británie a Koreje. U modelů televizorů pro rok 2017 tato aplikace podporuje streamování v plném rozlišení 4K a uživatelům chytrých televizorů Samsung umožňuje vychutnat si tisíce počítačových her na velkých televizních obrazovkách.

Steam Link vzbudil neuvěřitelný ohlas, a tak jsme rádi, že ho můžeme našim zákazníkům po celém světě nabídnout,“ uvedl Heeman Lee, viceprezident divize Visual Display společnosti Samsung Electronics a doplnil: „Ohromně nás těší, že díky možnosti využít velkou obrazovku s realistickou kvalitou obrazu pomáhají naše chytré televizory posunout uživatelský zážitek z hraní počítačových her na novou úroveň.

Optimální parametry pro hraní her nabízí také modelová řada Samsung QLED pro rok 2017. Tyto televizory se mohou pochlubit extrémně malým příkonem a nízkou latencí displeje a také vynikající kvalitou obrazu díky technologii Quantum Dot. Televizory Samsung QLED jsou také vysoce odolné, netrpí problémy s dosvitem či vypalováním obrazu, a to ani při dlouhodobějším hraní her.

samsung-smart_tv steam link
Samsung Steam Link FB

Související články

Dnes nejčtenější

.