Zavřít reklamu

Vypadá to, že zájem Jihokorejců o nový Samsung Galaxy Note8 neustává ani s odstupem času. Podle nejnovějších údajů, které získaly analytické společnosti v Jižní Koreji, se totiž telefony prodávají doslova jako na běžícím páse.

Zprávy, které dnes zveřejnil server sammobile, hovoří o neuvěřitelných deseti až dvaceti tisících prodaných kusech nového phabletu denně. To je s ohledem na telefon, který se dostal na pulty obchodů zhruba před měsícem, opravdu neuvěřitelný výkon. Některé analytiky to však z míry nevyvedlo. Řada Note je prý mezi uživateli Samsungu velmi oblíbená a i přes loňské fiasko stále táhne.

Vraťme se ale k číslům, těch totiž není v případě Note8 nikdy dost. Objevilo se totiž i porovnání počtu předobjednávek loňského a letošního modelu. Note8 překonal loňský model skoro dvonásobně a zastavil se na čísle 850 000 předobjednávek (v Jižní Koreji).

Asi se tedy nebudete divit tomu, že je Note8 v Jižní Koreji v posledních týdnech nejprodávanějším smartphonem. Ve druhém říjnovém týdnu představoval model s pamětí 64GB dokonce 28 % všech prodejů smartphonů. Kdybychom k němu pak přičetli i model s 256GB, dostaneme se na čísla o poznání větší. Je tedy více než jasné, že je Note8 doslova fenoménem.

Předurčen k úspěchu?

I když si Samsung pravděpodobně mne ruce, až tak překvapený pravděpodobně není. Jak už jsem totiž psal výše, řada Note je už řadu let velmi oblíbená. I model S8 měl navíc v Jižní Koreji podobný start, Note8, který nabízí podobné vlastnosti, ho tak měl podle předpokladů všech analytiků následovat. Takováto čísla však pravděpodobně nečekal nikdo. Nechme se tedy překvapit, kam až šílenství jménem Note8 dosáhne.

Galaxy Note8 FB 2

Dnes nejčtenější

.