Zavřít reklamu

Na samém konci prázdnin se Samsung mimo jiné předvedl i s druhou generací svých zcela bezdrátových sluchátek Gear IconX. Ty ovšem nabízí nejenom lehce upravený design a nové funkce, ale také výrazně lepší výdrž baterie, což byl právě největší neduh první verze. Sluchátka se začnou prodávat už v průběhu listopadu za cenu 5 990 Kč. A právě v reakci na blížící se zahájení prodejů zveřejnil nyní Samsung nové video, ve kterém vyzdvihuje většinu novinek a zajímavostí.

Reálné nových fotografie Gear IconX od Sammobile a Phonearena:

Dozvídáme se například, jak snadné bude IconX spárovat s novými telefony od Samsungu – stačí jen otevřít krabičku a párkrát kliknout na telefonu v příslušené aplikaci. Během chvilky jsou sluchátka připravena, a tak si je můžete usadit do uší. Do sluchátek si můžete skrze telefon nahrát i hudbu, je ale potřeba použít kabel, redukci a opět pouzdro. Poté ale můžete jít s Gear IconX běhat a poslouchat během toho oblíbené skladby, aniž byste u sebe museli mít telefon.

V závěru videa pak Sasmung ukazuje i dotykový gesta pro ovládání přehrávání skladeb a regulování hlasitosti. Podobným způsobem lze aktivovat i trénink, který vás hudbou vybídne k rychlejšímu tempu během sportování.

Samsung Gear IconX 2 FB

Dnes nejčtenější

.