Zavřít reklamu

Samsung dnes představil druhou generaci svého hlasového asistenta Bixby. Nová verze tak přichází sedm měsíců poté, co Bixby poprvé spatřila světlo světa před uvedením Galaxy S8 a Galaxy S8+. Podle Samsungu je Bixby 2.0 zásadním skokem vpřed pro digitální asistenty a je navržena tak, aby byla k dispozici na všech zařízeních.

Hlavní přednost Bixby 2.0 spočívá v tom, že bude k dispozici nejenom na smartphonech, ale také na televizorech, lednicích, domácích reproduktorech a dalších produktech. Navíc nová generace Bixby bude otevřená, čímž se zpřístupní ještě více vývojářům a ti si přesně určí, jak se bude asistentka v jejich aplikacích chovat.

Samsung se nechal slyšet, že Bixby 2.0 dostane jakýsi nádech lidskosti, a to především díky přirozenému jazyku, příkazům a komplexnějšímu zpracování. Tím pádem tak může skutečně poznat a pochopit, kdo jste a kdo jsou vaši rodinní příslušníci. Bixby je navíc navržena tak, aby byla hluboce integrována do aplikací a odlišovala se tak od jiných asistentek založených na umělé inteligenci, jako je Siri nebo Cortana.

Nová Bixby prozatím zavítá mezi vybrané vývojáře, kterým bude poskytnuto SDK, aby mohli novinku implementovat pomalu do svých aplikací.

Bixby FB

Dnes nejčtenější

.