Zavřít reklamu

Samsung představuje rozmanitou nabídku příslušenství pro svou nejnovější vlajkovou loď Galaxy Note8, jež spojuje eleganci, zábavu a funkčnost v té nejlepší kvalitě. V nabídce je šest druhů ochranných pouzder a obalů, polohovatelná bezdrátová nabíječka nebo externí baterie.

Dva v jednom – flipové pouzdro Clear View

Kryt Clear View Standing Cover je víc než jen ochrana. Tento kryt dokáže váš Galaxy Note8 postavit do ideální polohy ke sledování videa na jeho jedinečném displeji Infinity. Jeho vstřícné uživatelské prostředí vám umožní s lehkostí sledovat upozornění, přijímat hovory a mnoho dalšího – to vše aniž byste telefon museli otevřít. Je k dispozici ve čtyřech barevných provedeních – černé, modré, fialové a zlaté. Doporučená maloobchodní cena je 1 399 Kč. Kupovat můžete zde.

Flipové pouzdro LED View

S tímto krytem budete mít všechna upozornění pod dohledem. Svůj Galaxy Note8 zkontrolujete prostřednictvím LED displeje. K jednotlivým kontaktům můžete přiřazovat unikátní ikony, s nimiž volajícího snadněji identifikujete. Uvnitř krytu se nachází kapsička na kreditní kartu nebo kartu pojištěnce – vše potřebné tak budete mít vždy při ruce. Kryt je dispozici ve černé, modré, fialové a zlaté barvě, doporučená cena je 1 599 Kč. Kupovat můžete zde.

 

Ochranný zadní kryt z kůže Alcantara

Chrňte svůj telefon pomocí výjimečného materiálu, často používaného v luxusních automobilech. Odolný kryt chrání váš telefon před poškrábáním nebo otřesy, navíc jej můžete pohodlně omýt vodou s mýdlem. Kryt je k dispozici černé, růžové, khaki a tmavošedé barvě. Doporučená maloobchodní cena je 1 199 Kč.

Dvoudílný zadní ochranný kryt

Zábavný kryt, který zaujme na prvý pohled. Hravé geometrické tvary neslouží jen k ochraně rohů telefonu, zároveň totiž zařízení dodávají specifický styl, nemluvě o pohodlném držení. Matný plast zajišťuje ochranu a pomocí drobných přísavek je možné jej snadno připevnit nebo odejmout. Prodává se v černé, modré a fialové barvě, doporučená maloobchodní cena je 399 Kč.

 

Ochranný zadní kryt se zvýšenou odolností

Ochraňte svůj telefon před poškozením a zároveň si dopřejte plnohodnotné užívání displeje Infinity. Kryt se zvýšenou ochranou dokáže vaše zařízení ochránit s vysokou úrovní zabezpečení. Stojan umístěný v zadní části zařízení dokáže váš telefon uvést do polohy vhodné ke sledování videí a zároveň zachovat ochranu před rozbitím nebo poškozením. K dispozici je v černé a modré barvě. Doporučená maloobchodní cena je 999 Kč.

 

Poloprůhledný zadní kryt

Poskytuje další vrstvu ochrany. Kryt, který vašemu Galaxy Note8 neubere na kráse je jen 0,95 mm tenký, takže se pohodlně drží a zároveň vynikne jeho lesklý, zakřivený design. Doporučená maloobchodní cena je 399 Kč.

 

Polohovatelná bezdrátová nabíječka

Položte Galaxy Note8 na bezdrátovou nabíječku a dobijte ho zpět na 100 % aniž byste cokoli zmeškali. Nabíječku je možné použít i jako stojan, na nějž podle potřeby telefon odložíte, a to jak vodorovně, tak svisle. V průběhu nabíjení budete moci nerušeně sledovat filmy nebo chatovat s přáteli. K dispozici je v černé a hnědé barvě, doporučená maloobchodní cena je 1 999 Kč. Kupovat můžete zde.

V nabídce jsou rovněž rychlodobíjecí externí baterie s kapacitou 5 100 mAh v modré a černé barvě za doporučenou cenu 1 499 Kč.

Galaxy Note8 prislusenstvi FB

Dnes nejčtenější

.