Zavřít reklamu

Ačkoliv se fanoušci řady Note po loňském fiasku letošního modelu obávali, jihokorejský gigant jim svým produktem jejich obavy vyvrátil. Galaxy Note8 je totiž podle všech světových průzkumů velmi oblíbené a fanoušky prostě a jednoduše přitahuje. Jeden by si skoro až pomyslel, že fenomenálnější kousek, než je letošní Note8, vytvořit už nejde. Opak je však pravdou.

Představitelé Samsungu, kteří mají do vývoje nových produktů vhled, si pustili v jednom z rozhovorů pusu na špacír. Prozradili například, že mnoho funkcí, které letos Note8 přinesl, budou u nového Note9 vylepšeny. Počítá se prý i s daleko lepším S Penem, který nabídne svým uživatelům daleko lepší možnost ovladatelnosti telefonu.

To však není jediné, co BJ Kang a Cue Kim prozradili. Rozpovídali se například i o tom, jakým způsobem probíhal vývoj letošního Note8. Samsung na něm podle jejich slov pracoval opravdu usilovně a v porovnání s předchozími produkty daleko intenzivněji. Zároveň však prý prodloužil lhůtu na testování, aby předešel všem problémů, které se u modelu Note7 objevily.

Hlavní důraz kladli při vývoji na fotoaparát

Kim uvedl, že stěžejním bodem Note8 byl bezesporu jeho fotoaparát a displej. Výzkumy Samsungu totiž uvedly, že právě tyto dvě věci jsou pro uživatele obrovsky důležité a u svých telefonů je oceňují nejvíce.

Jeho kolega pak prozradil, že i když je úspěch Note8 velmi příjemný, týmy zodpovědné za vývoj rozhodně neusnuly na vavřínech a již tvrdě pracují na jeho nástupci. “Jakmile skončí jede projekt, obvykle mají týmy krátkou přestávku, než začnou pracovat na projektu dalším. Tentokrát však Samsung žádné přestávky neumožnil a plánování nového Note9 je tak již v plném proudu,” řekl.

Uvidíme, s jakými inovacemi tedy nový Note9 přijde. V kuloárech se šušká například o integrované čtečce otisků prstů v displeji. Pokud se tedy vývojářům podaří všechny přísliby splnit a vlastnosti telefonu vnuknout, máme se rozhodně na co těšit.

Galaxy Note 8 S Pen FB

Zdroj: samsung

Dnes nejčtenější

.