Zavřít reklamu

Ačkoliv je Bixby poměrně zajímavá digitální asistentka, takový ohlas, jaký od ní Samsung očekával, mezi svými uživateli nesklidila. Mnozí ji totiž spíše označují za jakýsi paskvil, který se snaží dohnat již zaběhlé asistentky od Applu či Googlu. Bixby je podle nich o poznání slabší a postrádá spoustu věcí, které můžou konkurenční asistentky nabídnout. To se však zřejmě již brzy změní.

Zdroje portálu Korea Herald uvedly, že Samsung vypustí v příštím týdnu novou vyladěnou verzi své asistentky – Bixby 2.0. Tou se prý pochlubí na konferenci vývojářů 18. října v San Franciscu.

Jihokorejský gigant si údajně na vylepšení Bixby najal nového vedoucího pracovníka, který by měl potenciál Bixby a dalších AI služeb do budoucna rozvíjet. Podle dostupných informací je to však spíše běh na dlouhou trať a i když se Bixby 2.0 představí s pěknými vylepšeními, její zlatá éra teprve před námi.

Znatelná vylepšení 

Hlavním benefitem nové Bixby by měla být daleko lepší integrace služeb třetích stran, díky které by se měla Bixby dostat daleko před konkurenci. Nová Bixby by měla též zvládat ovládat všechny produkty podporující Samsung Smart Home, kterou se jihokorejský gigant snaží též prosadit. Zatím jsou však tyto dohady nepodložené.

Uvidíme, s čím na nás tedy vylepšená Bixby nakonec vyrukuje. Vzhledem k uvolňování Bixby ostatním zemím je však vcelku pravděpodobné, že si nové verze užijí prvotně jen uživatelé v Jižní Koreji. Nechme se však překvapit.

gsocho-bixby-06

Dnes nejčtenější

.