Zavřít reklamu

Zajímají vás moderní technologie a systém Android. Chtěli byste testovat produkty od Samsungu, používat je nějakou dobu a následně se podělit o své dojmy se čtenáři skrze recenze? Pokud ano a pokud vás nabídka zaujala, pak hledáme právě vás. Rádi bychom do našeho týmu přijmuli redaktora, který by se věnoval převážně testování produktů (nejenom) od Samsungu.

Veškeré produkty na recenze jsme schopni zajistit a poskytnout na určitou dobu pro testování. Můžete si tak vyzkoušet nejenom nejnovější telefony jako Galaxy Note8, Galaxy S8 nebo všechny modely z řad Galaxy A a Galaxy J, ale také příslušenství jako Gear VR, Gear 360, Gear S3 Classic i Frontier, sluchátka Level On Pro, Level Active či dokonce herní QLED monitory.

Kromě poskytnutí produktů na otestování samozřejmě nabízíme i adekvátní finanční odměnu. Na oplátku vyžadujeme spolehlivost, flexibilitu a kvalitní psaný projev, a to nejenom po stránce stylistické, ale i gramatické. Budeme rádi, když se zájemce připojí i k naší redakci a bude se okrajově věnovat i psaním aktuálních novinek ze světa Samsungu či různým návodům.

V případě vašeho zájmu nám prosím pošlete nejlépe ukázkovou recenzi na nějaký produkt. V případě, že nejste momentálně schopni recenzi napsat, pošlete alespoň článek v minimálním rozsahu 300 slov psaný ve stylu článků, které znáte ze samsungmagazine.eu. Jestliže už máte se psaním zkušenosti a působili jste na jiném magazínu, pak nám postačí odkaz na některé z vašich článků. Spolu s tím nám prosím zašlete i vaše časové možnosti (kolik recenzí měsíčně či článků/návodů týdně byste zvládali) a na základě toho i svou představu o finančním ohodnocení. Celý e-mail zašlete na adresu prace@textfactory.cz a do pole předmětu vložte „SM – pozice redaktora“.

Samsung Magazine

Dnes nejčtenější

.