Zavřít reklamu

I když je představení modelu Galaxy A5 (2018) ještě poměrně daleko a my o něm víme poměrně málo informací, někteří čínští výrobci obalů pro smartphony už mají jasno. Na internetu se totiž začínají objevovat pouzdra, která by měla podle výrobců na chystaný A5 pasovat. A samozřejmě leccos prozrazují.

Obal, nebo chcete-li jeho grafické zobrazení, které výrobci používají, potvrzuje Infinity displej, o kterém jsme vás informovali před pár dny. Na zadní straně krytu pak nalezneme poměrně velký výkrojek pro fotoaparát spolu se snímačem otisků prstů, který se právě kvůli bezrámečkovému displeji přesune na záda telefonu. Spekulace o fyzickém tlačítku pro spuštění Bixby pak výrobci též svým obalem potvrzují. Krom toho by měl telefon disponovat 4 GB RAM, procesorem EXynos 7885 a 32 GB úložného prostoru.

Tak či tak však berme tuto informaci se značnou rezervou. I když je možné, že jsou čínští výrobci obalů zdroji informací o něco blíže, vsázet na to samozřejmě nemůžeme. Na druhou stranu si však  musíme přiznat, že pár přesných úniků se díky nim v minulých letech skutečně objevilo. Koneckonců i velikost a umístění fotoaparátu u letošního iPhonu X bylo před pár měsíci prozrazeno právě díky podobnému výrobci smartphonů. Nechme se však překvapit, nic jiného nám ostatně nezbývá.

Galaxy A5 2018 FB

Dnes nejčtenější

.