Zavřít reklamu

Letošní úspěch smartphonů Galaxy S8 způsobil z velké části chytrý krok Samsungu a Qualcommu (dodavatele procesorů pro Samsung ve Spojených státech), který spočíval v tom, že se prémiový čipset Snapdragon 835 objevil v prvních měsících výhradně v jihokorejské vlajkové lodi. Samsung díky tomu získal potřebný čas, ve kterém stihl svět svým výkonným telefonem okouzlit a nasměrovat jej k úspěchu. Podle nejnovějších informací se zdá, že stejným směrem vykročí i budoucí model Galaxy S9.

Podle zdrojů webu Sammobile je scénář, kdy dostanou nový procesor Snapdragon 845 prvních pár měsíců pouze nové Galaxy S9 více než reálný. Všichni totiž moc dobře víme, jak důležité bude pro Samsung novou vlajkovou lodí zaujmout. Pravděpodobně se totiž stane tím největším konkurentem nového iPhonu X, který se v plné síle na trzích představí až v příštím roce. Využití nového procesoru v konkurenčních telefonech by však mohlo jeho pozici alespoň částečně oslabit, což si v souboji tohoto kalibru nemůže dovolit.

Koncept Galaxy S9:

 

Informace jsou zatím strohé

Musíme si však přiznat, že přestože se má nový Galaxy S9 představit už na začátku příštího roku, mnoho informací o něm zatím nevíme. Respektive, spekulace ohledně telefonu sice vyplouvají na povrch každý den, není jich však tolik, abychom si z nich dokázali udělat celistvější obrázek. To se ale v následujících týdnech pravděpodobně změní. Ostatně, Samsung si na utajování informací zrovna dvakrát nepotrpí a úniky jsou u něj na běžném pořádku. Nechme se tedy překvapit, s čím na nás vyrukuje.

Galaxy S9 concept Metti Farhang FB

Dnes nejčtenější

.