Samsung Galaxy S8 získal prestižní cenu pro telefon roku

O tom, že je Samsung Galaxy S8 ve světě opravdu oblíbený, jsme vás už několikrát informovali. Doposud však žádnou významnou cenu za oblibu nedostal. To se ale včerejším večerem změnilo.

Vlajková loď Samsungu zvítězila v nejprestižnější kategorii telefon roku v soutěži Choice Consumer Awards 2017, kterou pořádá každoročně web TechRadar. V podkategoriích pak Samsung posbíral ceny pro nejlepší fotoaparát v telefonu a pro výrobce roku. Předběhla tak Apple, Google, Huawei či Sony.

Objektivně je však potřeba říci, že konkurenční Apple v této soutěži těžce pohořel a krom ceny pro nejlepší nositelnou elektroniku si neodnesl vůbec nic. To je s ohledem na úspěchy této společnosti poměrně zvláštní. Je však pravda, že byl celý žebříček skládán pouze ze starších modelů, takže do něj nezasáhlo nové “X” či iPhony 8. Kdyby tomu tak bylo, mohlo být pořadí poněkud odlišné.

Podobné ceny jsou ve výsledku stejně prakticky k ničemu. Výrobce sice potěší, uživatele však zřejmě v konečném rozhodování nad telefonem nepřesvědčí. To se ale Samsungu daří i samotným telefonem, takže ho to mrzet nemusí. A co vy, jakou známkou byste letošní modely od Samsungu ocenili?

Diskuze

  A to je co za cenu? Nějaká regionální, něco jako obdoba nejlepšího telefonu severomoravského kraje???? Podstatný jsou ceny udělený na MWC a tam hlavní cenu dostala Xperia XZ premium anebo Berlin.

  Reagovat

  Xz Premium dostala cenu preto, lebo tam nebol Samsung. Ak by bol,Xperia si ani neskrtne. S8 dostal aj cenu EISA 2017 za najlepsi fon a prestiznu cenu v Sanghaii za doposial najlepsi vyrobeny telefon vobec.

  Reagovat

  @Michal121… jako majitele S8 takovéto zprávy potěší i když to je cena “the best of NorthMorava”…
  NIcméně, máte pravdu, že jsou před námi ještě 3 měsíce a co víme, tak dle testů má nejlepší foto model od Googlu “PIXEL”. Je je třeba podotknout, že rozdíli jsou opravdu minimální., pro lajka nepostřehnutelné.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět