Zavřít reklamu

Před nedávnem jsme vám přinesli první specifikace chystaného modelu Galaxy A5 a informovali jsme vás o tom, že je u tohoto modelu velmi pravděpodobné použití Infinity displeje, který známe například z letošní vlajkové lodě Galaxy S8. Nyní se na internetu objevily další rendery, které nám chystanou novinku ukazují v plné kráse.

Displej, který je na telefonu použit, je pravděpodobně v poměru 18,5:9. Designem se minimálně zepředu podobá již zmíněnému Galaxy S8. To se však při použití Infinity displeje dalo víceméně očekávat. Rozlišení displeje by mělo být 1080 x 2220 pixelů.

Na zadní straně nalezneme pro tento rok “pouze” klasický fotoaparát. Redaktoři z webu gmsarena, kteří tento render zveřejnili, se domnívají, že se duálního fotoaparátu dočkáme u této série telefonů až napřesrok.

Co však nové A5 nechybí, je čtečka otisků prstů na zadní straně. Ta je umístěna netradičně pod fotoaparátem, což může být pro uživatele o něco příjemnější, než je tomu například u modelu Note8.

Na bocích telefonu pak naleznete klasická tlačítka pro ovládání hlasitosti a uzamykání obrazovky. Těžko říci, zda do boční strany Samsung zakomponuje i tlačítko pro spuštění chytré asistentky Bixby. Vzhledem k tomu, že se ji však snaží protlačit na všech frontách, je tato možnost vcelku reálná.

Doufám, že jste si o blížícím se telefonu udělali díky novým renderům pěkný obrázek. Je však potřeba si uvědomit, že se stále jedná o dohady a jasno o tom, jak bude telefon vypadat, budeme mít až po oficiálním představení. Nechme se tedy překvapit.

Galaxy A5 2018 FB

Dnes nejčtenější

.