Zavřít reklamu

S Pen je nedílnou součástí série Samsung Galaxy Note a dalo by se říci, že s příchodem každého nového Notu vylepšuje Samsung i jeho stylus, aby uživatelům poskytl více funkcí a lepší ovládání. V nedávném rozhovoru uvedl ředitel výzkumu a vývoje společnost Samsung, jak probíhala optimalizace S Pen pro nový Galaxy Note 8.

Jeong říká, že změna designu chytrého pera byla na prvním místě. Dále se pak rozhodli, že spíše než na modernizaci technologie se zaměří více na nové funkce pera, které by mohly usnadit uživatelům život a zpříjemnit jim používání.

Mimo to také dodává, že na začátku každého roku společnost pořádá setkání „Note Kickoff“, které spojuje týmy pro vývoj, plánování a UX. Každý tým je zde požádán, aby představil nové nápady pro inovativní funkce, které by mohly být zahrnuty do nového modelu.

Společnost se ale také snažila rozšířit funkcionalitu pomocí zpětné vazby od uživatelů. Například funkce „live message“ byla právě vytvořena na základě požadavků zákazníků.  A pro podporu formátu GIF se společnost rozhodla proto, že právě GIFy jsou u uživatelů řady Note nejpoužívanější.

Na celý rozhovor se můžete podívat v Newsroom Samsungu, díky čemuž získáte lepší pohled na to, jak byl stylus S pen pro Galaxy Note 8 vylepšován po celou dobu vývoje.

Galaxy Note 8 S Pen FB

Zdroj: Sammobile

Dnes nejčtenější

.