Zavřít reklamu

Nový sportovní náramek, nebo chcete-li smartwatch, Gear Fit2 Pro představil Samsung před nedávnem poměrně komorně. I tak z něj však bylo mnoho uživatelů této technologie celkem u vytržení a už už si plánovali návštěvu Samsung Storu. Pokud si však chtěli uživatelé své hodinky spárovat s iPhonem, záhy přišel problém.

Za chvíli to bude už více než měsíc a půl, co jsou hodinky venku a Samsung stále čeká, až mu Apple schválí v jeho App Store aplikaci potřebnou pro spárování hodinek s telefonem. Ten se k tomu však zatím tak úplně nemá. Na vině je pravděpodobně chyba v softwaru Samsungu, kvůli které Apple celý schvalovací proces pozastavil. Někteří majitelé nových Gear Fit2 Pro si však myslí, že je celý proces pouhým konkurenčním bojem, který má znemožnit produktům Samsungu alespoň částečně zapadnout do ekosystému Applu. Je totiž jasné, že Gear Fit2 využijí ti jableční uživatelé, kteří nenašli oblibu u Apple Watch a hledají podobnou náhradu. To se však samozřejmě Applu moc nelíbí.

Jablíčkáři by si měli nákup dobře rozmyslet

Tak či tak je jasné, že pokud jste vlastníkem iPhonu a po Gear Fit2 od Samsungu pokukujete, měli byste si pravděpodobně ještě nějakou chvíli nechat zajít chuť. Do té doby, než Samsung a Apple najdou společnou řeč, bude totiž váš náramek co do funkcionality poloviční. Ale ruku na srdce, i po přidání podpory Applu nebudou jeho funkce tak skvělé, jako kdybyste si jej spárovali se smartphonem od Samsungu. Rozhodnutí je však čistě na vás. Ostatně, vyřešení tohoto problému už je snad na cestě.

samsung-gear-fit2 Pro FB

Zdroj: CNET

Dnes nejčtenější

.