Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Je to přesně tak, jak jsem už psal před týdny. Samsung má plnou pusu skládacího displaye a oni teprve vybírají mezi koncepty? Než se tu objeví opravdovej funkční prototyp uběhne minimálně rok a než se otestuje a zahájí serová výroby, tak uplnynou další dva roky. Takže komu tady sakra furt vymejváte mozky vy fantasti! Vyndejte si ze zadků všimné os Samsungu a začněte psát reálný věci. Ubožáci.

    Přečti si název domény a pokud nejsi úplně blbý tak ti dojde kdo tento platí. Nechápu nad čím se pozastavuješ

    Vítězslave, pokud si myslíte, že nás platí Samsung, tak asi ani nemám sílu Vám to rozmlouvat. Mohu jen říct, že kéž by u nás Samsung inzeroval a platil nás za rozšiřování pozitivních informací o společnosti. To se skutečně neděje, protože kdyby tomu tak bylo, asi bychom nepsali články o tom, jak mají některé nové produkty společnosti problémy s baterií, reproduktorem, bezpečností atd. (stačí mrknout na další články).

    Samsung nám tak maximálně posílá produkty na recenzi, které vždy musíme do předem stanového data vrátit, to je vše. 🙂

    Pane a to není všechno, to co vidíte na fotce, to je staré minimálně 3roky a do dnes se nic neděje, nejen Samsung, nebo lépe řečeno, je to právě ON, co pořád jen mluví a stále se nic neděje a máte pravdu, než k tomu opravdu dojde, bude rok 2019. Buď to Samsumg pochopí a zkrátí dobu a nebo ho někdo předběhne a nebo a k toku se přikláním, že pokud ho bude chtít někdo předběhnout a to vypadá už na příští rok, tak s sebou bude muset hooooodně mrsknout, pokud nebude chtít být druhý.

Vložte vlastní komentář

celý text