Samsung chce svým skládacím smartphonem změnit trh s telefony. Momentálně vybírá mezi dvěma koncepty

V minulých týdnech jsme vás informovali o tom, že se Samsung začal intenzivně zabývat skládacími smartphony, které by podle slov ředitele společnosti rád vydal už v příštím roce. Nyní se objevily informace, které tuto skutečnost potvrzují a vrhají na ni nové a jasnější světlo.

Webu Business Korea se podařilo zjistit, že se nyní Samsung zabývá dvěma koncepty, ze kterých pravděpodobně vybere finální verzi. V úvahu přý případá zpracování s otevíráním ven, které se podobá klasickému “véčkovému telefonu. Druhý model má pak zpracování přecně opačné a celý se ohýbá dovnitř tak, že je displej a celá využitelná část na vnější straně. Ač se může zdát druhá varianta za méně praktickou, podle zdrojů zjíměného webu ji Samsung před první variantou upřednosťnuje.

Práce trvají už pět let

To, že se o skládacím telefonu u Samsungu přemýšlí, není žádnou novinkou. První nápady, které jeho příchod naznačily, se zrodily v hlavách Jihokorejců už před pěti lety. Tehdy začaly údajně i první práce, které by mohl Samsung letos konečně dotáhnout do zdárného konce. Zajímavé však je, že se od samého počátku počítalo s variantou skládání ven, která se však pravděpodobně v minulých měsících úplně otočila.

Uvidíme, s čím nás tedy Samsung nakonec příští rok překvapí. Jelikož už však skládací telefon párkrát oznámil, zřejmě se na něj velmi upne a pokusí se jím mobilní trh změnit. Zda se mu to podaří si však nikdo odhadnout nedokáže.

Diskuze

  Je to přesně tak, jak jsem už psal před týdny. Samsung má plnou pusu skládacího displaye a oni teprve vybírají mezi koncepty? Než se tu objeví opravdovej funkční prototyp uběhne minimálně rok a než se otestuje a zahájí serová výroby, tak uplnynou další dva roky. Takže komu tady sakra furt vymejváte mozky vy fantasti! Vyndejte si ze zadků všimné os Samsungu a začněte psát reálný věci. Ubožáci.

  Reagovat

  Přečti si název domény a pokud nejsi úplně blbý tak ti dojde kdo tento platí. Nechápu nad čím se pozastavuješ

  Reagovat

  Vítězslave, pokud si myslíte, že nás platí Samsung, tak asi ani nemám sílu Vám to rozmlouvat. Mohu jen říct, že kéž by u nás Samsung inzeroval a platil nás za rozšiřování pozitivních informací o společnosti. To se skutečně neděje, protože kdyby tomu tak bylo, asi bychom nepsali články o tom, jak mají některé nové produkty společnosti problémy s baterií, reproduktorem, bezpečností atd. (stačí mrknout na další články).

  Samsung nám tak maximálně posílá produkty na recenzi, které vždy musíme do předem stanového data vrátit, to je vše. 🙂

  Pane a to není všechno, to co vidíte na fotce, to je staré minimálně 3roky a do dnes se nic neděje, nejen Samsung, nebo lépe řečeno, je to právě ON, co pořád jen mluví a stále se nic neděje a máte pravdu, než k tomu opravdu dojde, bude rok 2019. Buď to Samsumg pochopí a zkrátí dobu a nebo ho někdo předběhne a nebo a k toku se přikláním, že pokud ho bude chtít někdo předběhnout a to vypadá už na příští rok, tak s sebou bude muset hooooodně mrsknout, pokud nebude chtít být druhý.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články