Zavřít reklamu

Milují vaše děti tablety a zároveň stráví dlouhé hodiny při stavění Lega? Pak jsme přesně pro ně našli ideální dárek k narozeninám či pod stromeček. Jihokorejský Samsung totiž začal s dánským Legem spolupracovat na vydání speciálního dětského tabletu Galaxy Kids Tab.

Co dělá z klasického tabletu typický „legotablet“? Přeci vzhled. Ten si totiž vzali designeři Lega pěkně do parády a celou zadní stranu vyzdobili postavičkami ze série Lego Ninjago. Motivy oblíbených Lego hrdinů pak naleznete i samotném softwaru tabletu.

Úžasnou hardwarovou výbavu od nového tabletu však nečekejte. Výrobce přesto slibuje, že na něm nebude problém spustit žádnou videohru či film, což vaše děti určitě ocení.

Tablet bude osazen 7“ displejem s rozlišením 1024 x 600, čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,3 Ghz, 1GB RAM a 8GB interní paměti. Baterie pak dosáhne kapacity 3600 mAh a tablet na ní vydrží údajně až 8 hodin.

Pobaví i vzdělá

Samsung chce, aby děti tablety využívaly jak pro zábavu, tak i pro vzdělávací účely. Proto se do něj rozhodl vložit celou řadu naučných i zábavných programů. Nalezneme v něm například aplikaci National Geographic či DreamWorks Animation.

Pokud byste však své ratolesti tablet přeci jen pořídili, ale máte obavy, že by u něj proseděla celý den, nezoufejte. Tablet půjde bez problému rodičem nastavit na určité limity využitelnosti. Po skončení limitu si pak můžete prohlédnout, na čem vaše dítě trávilo v uplynulých chvílích čas. Jediným problémem tak může být jeho dostupnost. Ta je zatím ohlášena jen na USA ale není vyloučeno, že se ho dočkáme i v jiných zemích.

Samsung-Lego-Tablet-fb

Zdroj: androidguys

Dnes nejčtenější

.