• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  4 aplikace pro Android, které vás pobaví

  Smích je určitě ten nejlepší lék, obzvlášť v dnešní době. Někteří ke svému pobavení využívají různé stránky na sociálních sítích, které jsou snadným a pravidelným zdrojem zábavy. Nicméně pokud hledáte něco nového, máme tady pro vás ty nejlepší zábavné aplikace, které vás určitě pobaví!

  9GAG
  Stránka 9gag.com se stala jednou z nejúspěšnějších zábavných internetových platforem na světě a má i svojí aplikaci. Aplikace v podstatě slouží jen ke sdílení zábavného obsahu z webových stránek, avšak je to daleko rychlejší a zábavnější, než přes mobilní prohlížeč.

  9GAG
  9GAG
  Vývojář: 9GAG
  Cena: Zdarma+

  MSQRD
  Tato aplikace v podstatě prohodí váš obličej s obličejem někoho jiného. Výsledný efekt je pak někdy vážně k popukání. Svůj obličej můžete vyměnit například i za obličej bývalého prezidenta USA – Baracka Obamy.

  MSQRD
  MSQRD
  Vývojář: Facebook
  Cena: Zdarma

  Ukázka aplikace MSQRD:

  Easy xkcd
  Easy xkcd je jedna z těch novějších zábavných aplikací. Opět se jedná o aplikaci oblíbené zábavné webové stránky. V této aplikaci můžete vyhledávat komiksy podle názvu, čísla a nebo hlášek. Komiksy můžete číst offline, přidávat je do oblíbených a sdílet je se svými přáteli.

  Easy xkcd
  Easy xkcd
  Vývojář: tomanders
  Cena: Zdarma+

  Memedroid
  Už jste asi z názvu poznali, že se jedná o aplikaci, která náhodně generuje meme obrázky. Opravdu nikdy se vám nestane, že byste v aplikaci narazili na vtip, který jste již viděli. Aplikace se tak může stát vašim pravidelným zdrojem zábavy.

  Memedroid: Lustige Memes
  Memedroid: Lustige Memes
  Vývojář: Novagecko
  Cena: Zdarma+

  Ukázky aplikace Memedroid:

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online