Zavřít reklamu

Český Samsung dnes oznámil, že rozšiřuje barevnou nabídku Galaxy S8 a novou barvu. Současné portfolio se tak rozšířilo o nové růžové Rose Pink provedení, které doplňuje stávající černou Midnight Black, fialovou Orchid Gray, stříbrnou Arctic Silver a modrou Coral Blue.

Už nyní je více než jasné, že růžový Galaxy S8 si oblíbí zejména něžné pohlaví. Spolu s nekonečným displejem a kovovým rámečkem působí nová Rose Pink varianta prémiově a vytváří dojem jednoty. Nový odstín je podle Samsungu inspirovaný přírodou a je sofistikovaný, moderní a zvyšuje celkovou estetiku telefonu.

Nová Rose Pink na oficiálních snímcích:

Kromě nového růžových skleněných zad se ale telefon nikterak nemění. Stále nabízí Infinity displej s úhlopříčkou 5,8 palce v zaobleném designu se zcela hladkým souvislým povrchem bez ostrých hran. Displej i skleněná záda chrání vysoce odolné sklo CORNING Gorilla Glass 5.

Smartphone je vybavený 8Mpx předním fotoaparátem se světelností F1,7 a šikovným automatickým zaostřováním, a také 12Mpx zadním fotoaparátem se světelností F1,7 a snímačem Dual Pixel, který zaručuje maximální kvalitu snímků při zhoršených světelných podmínkách, jejich vysokou ostrost a dokonalejší zpracování. Standardem je odolnost proti vodě a prachu certifikace IP68, podpora MicroSD karty s kapacitou až 256 GB, Always-on displej či rychlé a bezdrátové dobíjení.

Galaxy S8 v novém barevném odstínu Rose Pink se začne na českém trhu prodávat u vybraných prodejců 18. září. Doporučená maloobchodní cena telefonu zůstane stejná jako u ostatních barev – 21 999 Kč za Galaxy S8.

Galaxy S8 Rose Pink FB 2

Dnes nejčtenější

.