Zavřít reklamu

Jednou z nejzajímavějších funkcí, které Apple novému iPhonu X vnuknul, je bezesporu možnost nahrávat video ve formátu 4K při šedesáti snímcích za sekundu. Tímto počinem se doposud nepochlubil žádný ze smartphonů. Prakticky ihned po představení této novinky však bylo jasné, že závod jménem „Vyrovnání se kvalit fotoaparátu iPhonu X“ začal.

Kdo má však natolik kvalitní fotoaparát i software, aby si mohl nahrávání ve 4K při 60 fps dovolit? Přeci nový Galaxy Note8. Nejnovější zprávy totiž naznačují, že je nahrávání ve 4K při 60 fps u nového phabletu též bez problému možné a Samsung jej svým uživatelům přinese v některé z budoucích aktualizací.  Software, který by to umožnil, totiž zabral Samsungu déle času, než nejspíš sám čekal.

4K-60-FPS

Ptáte se, jak se takováto informace dostala na světlo světa? Pro Samsung zcela tradiční cestou. Objevila se totiž na jeho oficiální webové stránce, která však více informací nenabídla. Jelikož jsou však úniky z oficiálního webu prakticky stoprocentně pravdivé, nemáme k pochybnostem důvod. Uvidíme tedy, jak se s touto výzvou Samsung popasoval a jaké video bude v očích uživatelů lepší. První výsledky však přijdou až začátkem listopadu, kdy se začne jablečný iPhone X prodávat.

Galaxy Note8 dual camera fingerprint FB

Zdroj: samsung

Související články

Dnes nejčtenější

.