Zavřít reklamu

Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že se Samsung chystá brzy představit nový tablet, který by měl být určen méně náročným uživatelům a dětem. Ty by na něm mely nalézt dětský mod, který by měl obsahovat různé hry a podobné věci pro usnadnění ovladatelnosti. O jeho přesných specifikacích jsme však mnoho nevěděli. To se však včerejším únikem změnilo.

Nový tablet Galaxy Tab A2 S by měl na trh vstoupit s Androidem 7.0 a ve variantách Wi-Fi a Wi-Fi + LTE. Přední stranu bude zdobit osmipalcový HD displej (tedy 1280 x 800 pixelů). Za zmínku určitě stojí i 5 Mpx fotoaparát na přední straně. Na zadní straně nalezneme 8 Mpx fotoaparát s automatickým zaostřováním a LED bleskem.

Samsung-Galaxy-Tab-A2-S-02

Uvnitř pak bude tepat procesor Snapdragon 425 o taktu 1,4 GHz spolu se 2 GB RAM paměti. Interní úložiště o velikosti 16 GB se sice mezi ty největší neřadí, jde však pomocí microSD karty snadno rozšířit. Baterie v tabletu by měla nabídnout solidních 5000 mAh.

Samsung-Galaxy-Tab-A2-S-01

Pokud byste si s takto hardwarově vybaveným tabletem bez problému vystačili, určitě vás bude zajímat i jeho cena. I ta je však poměrně příznivá. Varianta s Wi-Fi by měla v Evropě začínat na 200 eurech (zhruba 5200 korun), za variantu s LTE pak připlatíte ještě o 100 euro více (tedy nějakých 7800 korun). Na výběr pak nejspíš bude z černé a zlaté verze.

Samsung-Galaxy-Tab-A-8.0-2017-fb

Zdroj: winfuture

Dnes nejčtenější

.