Zavřít reklamu

Nový Galaxy Note 8 se ukázal světu před dvěma týdny na konferenci Unpacked pořádané v New Yorku. Den po premiéře spustil Samsung předobjednávky telefonu, které běží až do 14. září. Den na to, tedy 15. září se začíná telefon oficiálně prodávat v první vlní, do které se řadí i Česká republika. Nicméně někteří šťastlivci, kteří si Note 8 předobjednali, dostanou svůj nový telefon o několik dní dříve.

Několik uživatelů se totiž na Redditu pochlubilo, že jim do e-mailové schránky přistál e-mail o potvrzení odeslání telefonu. Note 8 by se měl na prahu jejich domu objevit už dnes 5. září, což je o celých 10 dní dříve, než jej měli obdržet oficiálně. Pokud jste si ale nový phablet také předobjednali a očekáváte dřívější doručení, budeme vás muset zklamat. Štěstí se totiž usmálo na uživatele ze Spojených států.

Je ovšem možné, že ani v USA se z telefonu nebudou zákazníci těšit dříve. I u Galaxy S8 se totiž stalo, že přepravní služba, se kterou Samsung spolupracuje, rozeslala upozornění dříve, než měla, ale ve skutečnosti telefony neposlala. I tak ale zákazníci pravděpodobně svůj Note 8 skutečně dříve obdrží, ale nejspíš jen o pár dní, nikoli o více než týden.

Note-8-Shipping
Galaxy Note8 FB 2

Dnes nejčtenější

.