Zavřít reklamu

Vypadá to, že se s telefony s duálním fotoaparátem roztrhne v budoucnu v Samsungu pytel. První telefon s touto technologií byl sice představen teprve před pár dny, další smartphony s touto technologií však budou podle všech dostupných informací následovat zanedlouho. Jedním z nich by měl být i nový Galaxy C8.

Samsung Galaxy C8 by měl být podle všech předpokladů určen spíše pro průměrně náročné uživatele. Jeho hardwarové parametry, kterými bude pravděpodobně disponovat, totiž člověka neurazí ale ani neoslní. Jeho přední stranu bude zdobit 5,5“ Full HD Super AMOLED displej. Srdcem telefonu by pak měl být osmijádrový procesor s taktem 2,3 GHz, jemuž bude zdatně sekundovat 3GB RAM paměť. Ani baterka se neřadí mezi ty nejmenší, její kapacita 2850 mAh je však v dnešní době spíše slabším průměrem. Hardware telefonu však není to, na co by Samsung své zákazníky rád ulovil. Hlavní předností tohoto telefonu bude totiž bezesporu jeho duální fotoaparát, který bude zkombinovaný z 13 Mpx a 5 Mpx snímačů umístěných vertikálně. Čile se též spekuluje o integraci snímače otisků prstů do domovského tlačítka. Těžko však říci, zda se Samsung k tomuto kroku rozhodne.

Nový únik rozkryl karty

Duálním fotoaparátem, který by měl být největším lákadlem tohoto telefonu, si však nebyl doposud jistý téměř nikdo. Uniklé propagační materiály však tuto skvělou novinku potvrzují. Na obrázcích je totiž opravdu dvojice objektivů, která se navíc svými rozměry blíží předpokládaným parametrům fotoaparátů. Ani na náznak snímače otisků prstů designéři materiálu nezapomněli. Z obrázku otisku prstu však moc vyčíst nelze.

Každopádně je tento únik velmi dobrou zprávou pro všechny, kteří se v designu a funkcích nového Note8 úplně nenašli. Snad se tedy této novinky dočkáme už brzy.

Samsung Galaxy C10 dual camera render FB

Zdroj: sammobile

Dnes nejčtenější

.