Zavřít reklamu

Určitě jste si už někdy všimli toho, jakou radost uděláte malému dítěti, když mu do ruky vrazíte jakoukoliv blikající elektroniku. Tím spíš, když je displej přístroje co možná největší a barvičky na něm co nejpestřejší. Přesně na tyto malé zákazníky se jihokorejský Samsung svým novým produktem zaměřil. Za nedlouho totiž představí tablet určený speciálně dětem.

„Dětský“ tablet Galaxy Tab A 8.0 (2017) bude představovat jakýsi vstupní model do světa tabletů. Není se čemu divit, u jeho cílové skupiny je totiž dopředu jasné, že velkými hardwarovými nároky zrovna neoplývá. Srdcem „dětského“ tabletu bude procesor Snapdragon 427 s taktem 1,4 GHz spolu s 2GB RAM pamětí. Interní paměť neoplývá též žádnými obřími hodnotami, základních 8 GB se však dá bez problému navýšit microSD kartou. K dispozici bude též přední 5 Mpx a zadní 8 Mpx kamerka.

Pokud se vám hardware zdá vcelku dostačující, nezoufejte. Tablet si můžete samozřejmě bez obav zakoupit na běžné používání i vy. Hračku pro děti z něj dělá až zapnutý „Kids Mode“, který nabídne různá omezení a zábavné hry. Jestli tedy hledáte tablet na projíždění internetu či podobné věci a zároveň vám nevadí se o něj čas od času podělit se svými ratolestmi, právě jste našli vhodného adepta.

Samsung sice zatím přesné datum představení Galexy Tab A 8.0 (207), existuje však reální možnost, že jej spatříme už během tiskové konference IFA 2017.

Samsung-Galaxy-Tab-A-8.0-2017-fb

Zdroj: sammobile

Dnes nejčtenější

.