• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Další zajímavosti a první videopohled na nové Gear IconX

  Samsung se dnes pochlubil druhou generací sluchátek Gear IconX, která přináší hned několik vylepšení, více jsme se o nich rozepsali zde. Zahraničnímu serveru Phonearena, který má na veletrhu IFA v Berlíně redaktora, už přinesl první videopohled a odhalil tak několik zajímavostí, se kterými se Samsung v oficiální tiskové zprávě nepochlubil. Pojďme si je shrnout.

  Jak už víme, výdrž sluchátek šla znatelně nahoru. Nová generace by měla na jedno nabití vydržet přehrávat hudbu skrze Bluetooth 5 hodin. Pokud ale využijete vnitřní 4GB úložiště, dostanete se na 6-hodinovou výdrž.

  Stejně jako u předchozí generace, i nové Gear IconX se nabíjí skrze speciální pouzdro, které je součástí balení sluchátek. To nově disponuje USB-C portem (minulá generace měla micro USB). Pouzdro funguje i jako powerbanka a zvládne sluchátka jednou plně nabít. Dobrou zprávou ale je, že nově podporuje rychlé nabíjení.

  Aby ale mohla být výdrž baterie o něco vyšší, musel pryč snímač srdečního tepu. Díky tomu tak v těle zbylo místo na větší baterii. Samsung ale také vysvětlil, že nechtěl uživatelům nabízet další snímač tepu, když už jím disponuje jejich smartphone nebo chytré hodinky Gear.

  I navzdory chybějícímu snímači srdečního tepu jsou ale Gear IconX orientována především na spotřebitele se sportovními zájmy, protože nabízí fitness funkce. Přístup k nim mají uživatelé skrze dotyková gesta na vnější části sluchátek. Stejným způsobem lze ovládat přehrávání hudby, hlasitost i Bixby.

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online