Zavřít reklamu

Vstup Samsungu do světa zcela bezdrátových sluchátek nebyl na první pohled nezdařený. První generace Gear IconX nabízela hned několik zajímavých funkcí, jako zabudovaný přehrávač umožňující poslouchat hudbu i bez telefonu, integrovaný fitness tracker nebo třeba snímač srdečního tepu. Nicméně, uživatelé si často stěžovali na špatnou výdrž baterie. Samsung se však nevzdává a dnes na veletrhu IFA 2017 v Berlíně představil druhou Gear IconX ve verzi 2.0.

Ještě než se ale ponoříme do výčtu nových funkcí, pojďme se zaměřit na výdrž baterie. Samsung se nechal slyšet, že nová verze sluchátek vydrží při telefonování až 5 hodin a pokud se rozhodnete poslouchat pouze hudbu, pak se můžete těšit z 6-hodinového poslechu. Slibované hodnoty zní určitě slibně, je však otázkou, jaká bude realita.

Jednou z hlavních novinek Gear IconX (2018) je kompatibilita s Bixby, což ve výsledku neznamená nic jiného, že pomocí sluchátek můžete asistenta aktivovat, aniž byste museli sahat do kapsy pro telefon. Kromě toho se mohou uživatelé těšit z 4GB vnitřní paměti pro uložení skladeb a poslouchat tak ještě více hudby bez nutnosti mít u sebe telefon. Přibyla i možnost měřit a sledovat pohybovou aktivitu a ruku v ruce s tím i funkce Running Coach, která vám poskytne informace o poslechu hudby, aniž byste museli koukat na displej telefonu.

Reálné nových fotografie Gear IconX od Sammobile a Phonearena:

Nová verze Gear IconX bude k dostání v černém, šedém a růžovém provedení za cenu 229,99 € (po přepočtu 6 000 Kč). Na trhu by se měly ukázat v listopadu tohoto roku.

Samsung Gear IconX 2 FB

Dnes nejčtenější

.