Zavřít reklamu

Společnost Samsung představuje na českém trhu nejnovější model v řadě populárních robotických vysavačů Samsung POWERbot VR9300. Novinka exceluje nejvyšším sacím výkonem na trhu, extra širokým čisticím kartáčem a řadou dalších praktických funkcí.

Extrémní sací výkon

Samsung POWERbot VR9300 disponuje funkcí Intelligent Power Control, která automaticky upravuje sací výkon podle typu vysávaného povrchu a zaručuje tak co nejlepší výsledek čištění. Maximální sací výkon na kartáči tak dosahuje až 40 wattů, což je 60násobně víc než u běžných robotických vysavačů. Oceníte to zejména při jeho přechodech z tvrdé podlahy na koberec a naopak. Čisticí kartáč široký 311 milimetrů – což je o 107 mm víc, než mají běžné, 204 mm široké kartáče – vám poskytne účinný čisticí výkon a zaručí rychlé vysávání domácnosti.

Inteligence a high-tech funkce

Vysoce výkonný FullView Sensor 2.0 ve spolupráci s funkcí Edge Clean prozkoumá i velmi úzká a malá zákoutí velkých prostorů. Tím se minimalizuje kontakt nebo neustálé narážení do nábytku a okolí. Problém nebude ani vysávání v rozích místností. Senzor rohy vyhledá a třikrát je vysaje se sacím výkonem zvýšeným o 10 %. Díky funkci Visionary Mapping Plus System si vysavač pomocí vysoce výkonných senzorů a vestavěné digitální kamery zmapuje vaši domácnost a vypočítá optimální trasu.

Vysávání pod palcem

S aplikací Select & Go ve vašem chytrém telefonu, která je součástí aplikace Samsung Smart Home, a prostřednictvím bezdrátové sítě Wi-Fi máte možnost si vybrat, kterou z místností chcete vysát. Vytvoří totiž mapu vaší domácnosti, ve které můžete sami nastavit místa, která má v každé místnosti vysavač uklidit. Jedním dotykem dokážete vypnout nebo zapnout vysavač a naplánovat si časy vysávání i když jste mimo dům. S funkcí Point Cleaning můžete zase vysavač navést na specifická místa, která chcete vysát. Jednoduše zasvítíte laserovým ukazovátkem, které je součástí dálkového ovladače, až na vzdálenost 1 metr před váš vysavač VR9300, který bude následovat světlo a zároveň vysávat. Dokážete tak efektivně zareagovat například při náhodném rozsypání mouky na dlaždice a vše vrátit do původního stavu během několika sekund.

Překoná všechny překážky

Jeho inovovaná Easy Pass kolečka bez problému překonají všechny překážky včetně zvýšených prahů dveří. Díky tomu může bez problému pracovat i když zrovna nebudete doma. Tělo vysavače se nachází 20 mm nad zemí a je tak nepravděpodobné, že by se mohl o něco zachytit.

Čištění je hračka

Funkce Cyclone Force zajistí dlouhodobý vysoký sací výkon. Vytváří totiž odstředivou sílu, která zachytává prach a nečistoty ze vzduchu ve vnějším zásobníku. Díky tomu se filtr méně ucpává, zůstává čistý a sací výkon je tak konstantní. Unikátní je také systém samočisticího kartáče, který značně snižuje množství prachu a vlasů zachycených ve štětinách kartáče. Nečistoty jsou sbírány do středu kartáče, odkud je možné je jednoduše přemístit do koše, čímž dále šetříte čas potřebný k pravidelné údržbě.

  • Robotický vysavač Samsung POWERBot VR9300 je v prodeji za 26 990 Kč

Samsung POWERBot VR9300 roboticky vysavac technologie FB

Související články

Dnes nejčtenější

.