Zavřít reklamu

Nový Galaxy Note8 byl představen teprve před necelým týdnem, lidé v Samsungu však už teď spekulují nad tím, jak se mu bude v prodejích dařit. První reakce z řad zákazníků a novinářů, kteří měli možnost telefon shlédnout na představení, jsou z drtivé části pozitivní. Telefon totiž svou výbavou i vzhledem opravdu zaujal. Povede si však na trhu plném tvrdé konkurence dobře?

Bylo by to potřeba. Po loňské blamáži, za kterou se Samsungu směje celý svět ještě teď, je potřeba získat dobré jméno pro typ Note zpět. Podle šéfa mobilní divize Samsungu DJ Koha by to však díky novému Note8 neměl být až takový problém. Podle jeho slov se dá očekávat, že se prodeje vcelku bez problému přehoupnou přes 11 milionů kusů.

Zdá se vám to málo? Možná máte z části pravdu. Faktem však je, že se Samsung snaží spíše o prodeje modelů S8 a S8+. Těch by totiž rád prodal na 48 milionů. S nadsázkou tak lze říci, že je uvedení nového Note8 spíše „doplňkem“. Důležitou složkou jihokorejského portfolia produktů však bezesporu je.

To, zda se předpovědi Samsungu o dobrých prodejích nakonec vyplní, ukáže až čas. Prodeje se rozběhnou až 15. září, do té doby si můžete nový Note8 předobjednat. Statistiky předobjednávek však zatím známy nejsou. Když se však Samsung pustil do takto odvážných prohlášení, vyloženě špatné určitě nebudu.

Note8 ad FB

Zdroj: theinvestor

Dnes nejčtenější

.