• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7
  iStores.sk

  Kompletní seznam originálního příslušenství pro Galaxy Note 8

  Ve středu jsme se konečně dočkali představení dlouho očekávaného Galaxy Note 8. Na oficiálních stránkách Samsungu se můžeme podívat na příslušenství, které si Jihokorejci pro nový vlajkový telefon připravili. Nabídka zahrnuje kryty, nabíječky a další. Jedná se v podstatě o aktualizované příslušenství, které už bylo dostupné pro Galaxy S8.

  Clear View Standing Cover

  Clear View Standing Cover je kryt, který dokáže váš Galaxy Note 8 skvěle ochránit a zároveň vám dovolí kontrolovat notifikace, přijímat hovory a mnohem víc – bez toho aniž byste kryt museli otevřít.

  LED View Cover

  LED View Cover, je takový kryt a peněženka v jednom. Díky úžasnému LED displeji můžete kontrolovat notifikace i když je telefon v krytu. Zároveň v něm můžete díky praktické kapsičce nosit například kreditní kartu.

  Clear Cover

  Tento 0,95 mm tenký kryt zachovává originální tvar Galaxy Note8 a pohodlné uchopení telefonu. Dodá mu navíc perfektní ochranu, design a vysoký lesk navíc.

  2Piece Cover

  Tyto geometrické tvary nejen že dokonale chrání rohy vašeho telefonu, ale zároveň poskytují pohodlné držení. Matný plast slouží jako ochrana a snadno jej připevníte nebo oddělíte od telefonu pomocí miniaturních přísavek.

  Alcantara Cover

  Pro ty, kteří mají rádi luxusní materiály je tady Alcantara Cover, který je uvnitř i navenek potažen Alcantara materiálem. Ten je navíc velmi těžké poškrabat a dá se snadno vyčistit mýdlem a vodou.

  Protective Standing Cover

  Pokud děláte v zaměstnání, kde je potřeba váš telefon opravdu pořádně ochránit je pro vás Protective Standing Cover ideální volba. Stojánek na zadní straně telefonu vám navíc umožní pohodlně se dívat na videa.

  Bezdrátová konvertibilní nabíječka

  Na tuto nabíječku můžete váš telefon umístit v jakékoli poloze. Můžete tak nabíjet a nadále chatovat s přáteli a nebo koukat na videa.

  Battery Pack

  K dispozici je také externí akumulátor s 5 100 mAh. Ten zajistí že váš telefon bude neustále nabitý i pokud budete na cestách.

  Na celou galerii příslušenství se můžete podívat zde:

  Více informací o tomto příslušenství najdete na oficiálních stránkách společnosti Samsung.

   

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Další články