Zavřít reklamu

O umělé asistentce Bixby, kterou Samsung nedávno vytvořil pro své nové vlajkové lodě, aby jejich uživatelům nabídl novou možnost jejich ovládání, jste už určitě slyšeli. Za poměrně krátkou dobu své existence se Bixby u svých uživatelů těší vcelku solidní oblibě a Samsung si je této skutečnosti samozřejmě vědom. Ostatně, přesně proto se rozhodl před pár dny spustit i celosvětovou podporu. Plány s asistentkou jsou však pravděpodobně mnohem větší.

Samsung zas neudržel jazyk za zuby

Schválně si zkuste tipnout, jakým způsobem se informace o plánech s Bixby dostaly na povrch. Pokud tušíte, že v tom má opět prsty sám „neomylný“ Samsung, máte pravdu. Jihokorejci totiž zas neuhlídali své weby a na jeden z nich omylem vyvěsili uživatelskou příručku k chystanému tabletu Galaxy Tab 8.0 (2017). Ten by neměl podle všech dostupných informací nijak hardwarově vyčnívat a řadil by se tak spíše mezi průměrné modely. Zajímavé však je, že se v jeho příručce celá jedna kapitola Bixby věnuje. Ta by měla být zatím lehce osekaná, nicméně je to velmi zajímavý náznak toho, že se Bixby brzy objeví i na většině tabletů od Samsungu. Jihokorejská společnost totiž vyrábí i daleko lepší produkty, na které se po vstupním modelu Bixby s největší pravděpodobností také podívá.

Jak už jsem však psal výše, vstup Bixby na tablety od Samsungu není s ohledem na uživatelskou oblibu a snahu Samsungu Bixby rozšířit po celém světě nic zvláštního. V konkurenci jablečné Siri nebo Alexy od Amazonu totiž moc času na meškání nezbývá.

Samsung-Galaxy-Tab-A-8.0-2017-fb

Zdroj: sammobile

Související články

Dnes nejčtenější

.