Zavřít reklamu

Před téměř dvěma měsíci jsme přinesli zprávu, že Samsung pracuje na vlastním chytrém reproduktoru podobném Echu od Amazonu nebo HomePodu od Applu. Hlavní hnací silou reproduktoru má být virtuální asistent Bixby, který se před pár dny konečně rozšířil do celého světa. A právě díky tomu nyní Samsung o chystaném reproduktoru prozradil další informace a naznačil tak, že se jej dočkáme již brzy.

Je pravda, že naposledy jsme o reproduktoru z dílny Samsungu slyšeli v polovině července, kdy navíc vyplula na povrch zpráva, že se novinky ještě letos pravděpodobně nedočkáme. Krátce po premiéře Galaxy Note8 ale prezident divize mobilní divize Samsungu, DJ Koh, potvrdil, že jeho společnost skutečně na chytrém reproduktoru pracuje. Následně pak dodal, že Bixby reproduktor spatří světlo světa už „brzy“.

„Jak jsem již uvedl, rád bych uživatelům poskytl do domácnosti plodný zážitek ze zařízení od Samsungu a chtěl bych, aby se nejednalo o jen tak ledajaký zážitek,“ dodal Koh, což naznačuje, že Samsung na reproduktoru pracuje s jistou prioritou.

Více informací už ale Koh neprozradil. Dokonce se ani nepodělil o to, zda bude hlavním hnacím motorem reproduktoru právě Bixby. Veškeré okolnosti ale naznačují, že tomu tak skutečně bude – vypustit do světa chytrý reproduktor bez vlastní asistentky, kterou se navíc v současné době snaží Samsung tak rozšířit, by nedávalo sebemenší smysl.

HomePod-on-shelf-800x451-800x451

zdroj: cnbc

 

Dnes nejčtenější

.