Zavřít reklamu

Nový Galaxy Note 8 už je pár chvil oficiálně venku a my se vám teď pokusíme v následujících hodinách a dnech přinést co možná nejvíce informací o novinkách, které obsahuje. A začneme rovnou jednou velmi zajímavou, která možná potěší všechny milovníky dobré hudby.

Přímo v New Yorku na podiu totiž zazněla vcelku zajímavá informace. Jeden z prezentujících se totiž pochlubil tím, že se v krabičce spolu s krásným Note 8 objeví i skvělá sluchátka. Nebude se však jednat o žádná „samsungácká“, ale rovnou o prémiové sluchátka AKG od Harman Kardon. Samsung totiž před časem tuto společnost za 8 miliard dolarů odkoupil a její produkty vzal částečně pod svá křídla. Pravý smysl tohoto nákupu se však dere na povrch až v posledních měsících. V následujících letech tak můžeme s podobným benefitem s největší pravděpodobností počítat.

Pokud jste po dočtení předchozího odstavce vyskočili od stolu nadšením, možná se k němu ještě alespoň na pár chvil vraťte. Zatím totiž není úplně jasné, zda se této výhody dočkají veškeří uživatelé Note 8. Stoprocentní jistotu mají zatím jen obyvatelé Spojených států, ve kterých byla tato zajímavá věc představena. O tom, zda se podobné vymoženosti dočkáme i v našich luzích a hájích, vás budeme samozřejmě informovat co nejdříve. Čekání si můžete zkrátit četbou některého z dalších článků, který jsme pro vás s ohledem na dnešní konferenci jihokorejské společnosti připravili.

Galaxy-S8-AKG-earphones-fb

Dnes nejčtenější

.