Zavřít reklamu

Samsung před malou chvílí oznámil, že jeho hlasový asistent Bixby je nově dostupný ve více než 200 zemí a teritorií po celém světě, a miliony spotřebitelů tak mohou využívat výhod chytřejší interakce se svými telefony. Kromě Jižní Koreje a Spojených států získávají nyní spotřebitelé v zemích celého světa včetně Velké Británie, Austrálie, Kanady či Jižní Afriky možnost využívat inteligentní rozhraní telefonu, které jim umožní dělat věci rychleji a snadněji. Hlasový asistent bude dostupný v angličtině i v Česku a na Slovensku.

Hlasový asistent Bixby, který aktuálně podporuje americkou angličtinu a korejštinu, umožňuje používat chytrý telefon efektivněji a přizpůsobit jeho ovládání pomocí funkce Rychlé příkazy. Tato funkce dovoluje snadno vytvořit vlastní hlasový příkaz, který lze použít namísto sekvence sestávající z jednoho nebo více příkazů. Můžete například použít příkaz „good night“, který funguje jako zkratka pro zapnutí režimu Nerušit, nastavení budíku na 6:00 a aktivaci nočního režimu zobrazení.

Bixby také rozumí běžné řeči a je schopen rozpoznat, kdy kladete otázky a kdy zadáváte příkazy. Pokud například pořídíte fotografii a potom asistentovi Bixby řeknete „send last photo to my mom,“ Bixby porozumí příkazům, které se týkají různých aplikací, a bude také vědět, jakou fotografii máte na mysli, a pošle ji vaší matce. Díky tomu, že Bixby rozumí přirozenému jazyku, je ovládání telefonu snadnější a mnohem intuitivnější. Díky interaktivní technologii strojového učení pomocí neuronových sítí se Bixby bude postupem času zdokonalovat, protože se naučí rozpoznávat vaše osobní preference a způsob mluvy.

Hlasový asistent Bixby je jedinečný v tom, že se jedná o inteligentní rozhraní, nikoli jenom o samostatnou aplikaci. Jakmile je do kterékoli aplikace přidána podpora Bixby, lze prostřednictvím Bixby provést prakticky jakýkoli úkon, který je v dané aplikaci možné provést pomocí ovládání hlasem, dotykem nebo textem.

Bixby cz sk FB

Dnes nejčtenější

.