Zavřít reklamu

Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že se nejspíš už v brzké době dočkáme nástupce oblíbených sportovních hodinek Gear Fit2. By ty měly přinést oproti svému předchůdci vcelku zajímavá vylepšení, díky kterým by si měly najít solidní oblibu u svých fanoušků. Velkým lákadlem měla být i cena, která měla být podle většina zdrojů zachována na původních 179,99 dolarech, jako tomu bylo u předešlého modelu. Jak se však zdá, Samsung se touto cestou nakonec nevydal.

Nejnovější únik informací totiž jasně naznačuje, že se cena zvedne. Novinka by se totiž měla prodávat za 199,99 dolarů. Vyplatí se však vyšší investice oproti minulé generaci? Pravděpodobně ano. Hodinky totiž nabízí daleko lepší voděodolnost, která by měla být podle zpráv ze Samsungu až tak dobrá, že by měla bez problému zvládnout i potápění či další věci, při kterých bude na hodinky působit velký tlak vody. Za zmínku rozhodně stojí i přehrávání hudby a podpora offline přehrávání Spotify. Další informace však zatím známy nejsou a tak nezbývá, než i počkat na středeční představení.

Chytrý tah Samsungu?

Samsung totiž už tuto středu představí nový Galaxy Note 8 a při této příležitosti se obecně očekává i představení nových hodinek. Ostatně, jistý smysl by to přeci jen mělo. Dřívější představení Galaxy Note 8 je zapříčiněno velkou konkurencí chystaného iPhonu 8, který by měl být představen letos na podzim a nový Samsung by mohl do značné míry ohrozit. A protože Apple pravděpodobně s jablečným telefonem představí i nové chytré hodinky Apple Watch 3, chytré hodinky Samsungu by rozhodně neměly zůstat pozadu a přijít též s novým telefonem. To si však potvrdíme až ve středu po oficiální konferenci.

Samsung-Gear-Fit-2-Pro -fb

Související články

Dnes nejčtenější

.