Zavřít reklamu

Před nějakým časem jsme vás informovali o tom, že chystaný Note 8 přinese i zcela novou barvu, kterou jsme na produktech Samsungu ještě nikdy neviděli. Ta se na světlo světa poprvé podívala teprve týden před oficiálním představení telefonu, tedy právě dnes. Na svůj Twitter ji umístil jeden z nejspolehlivějších zdrojů v této oblasti, leaker Evan Blas. Podle jeho nákresu je jasně patrné, že se nový Note 8 zbarví do tmavší modři.

Ano, Samsung sáhl stejně jako v případě Galaxy S8 po modré barvě. Pokud se však na modré detaily zadíváte pozorněji, rozdílu si určitě všimnete. Modř z Note 8 je totiž o nějaký ten stupínek tmavší, než tomu tak je u zmiňovaného Galaxy S8. Tento fakt si ostatně skvěle potvrdíte i pohledem na stylus, který se od odstínu Galaxy S8 též značně liší.

Podle dostupných informací je velmi pravděpodobné, že se dokonce Deep Blue Sea, jak by se měl nový odstín oficiálně jmenovat, dostane do barev barevných, které začne Samsung prodávat při spuštění prodeje. Milovníci modré tak nebudou muset čekat, až se Samsung tuto variantu rozhodne vypustit.

oncept Galaxy Note 8:

 

 

Zda se však mořské modři opravdu při spuštění prodejů dočkáme, se dozvíme až příští středu. To totiž Samsung svůj svůj nový Note 8 představí v New Yorku veřejnosti. Jeho cena se nyní odhaduje na zhruba 1000 dolarů a do prodeje by ho rád Samsung dostal co nejdříve. Konkurenční Apple, kvůli kterému Samsung své představení zhruba o měsíc urychlil, totiž zřejmě dokončí svůj chystaný iPhone 8 v plánovaném termínu, takže čas na otálení se spuštěním prodejů opravdu není.

samsung-deep-blue-galaxy-note-8-fb

Dnes nejčtenější

.