Zavřít reklamu

Nejnovější verze aplikace Samsung Internet Browser v6.2 přináší nejen zábavné funkce, ale také se otevírá všem telefonům s Androidem, které mají minimálně Lollipop.

Prohlížeč od Samsungu není špatný. Je poměrně rychlý a zahrnuje několik zajímavých funkcí jako je například noční režim, podpora rozšíření, synchronizace se Samsung Cloud, testování experimentálních funkcí a propracované zkratky, které vás dostanou například na novou kartu. Je to solidní prohlížeč a může být dobrou alternativou za Chrome.

Zajímavé doplňky

Nejoblíbenějším se mezi uživateli stal „blokátor“. Těch nabízí prohlížeč 10. Devět je jich zdarma a jeden je placený. Všechny se umí souhrně postarat o zablokování reklam a ušetřit vám tak cenná data.

Velkou novinkou tohoto prohlížeče je funkce synchronizování záložek s prohlížečem Google Chrome v počítači. K tomu vám poslouží toto rozšíření. 

Prohlížeč také obsahuje funkci CloseBy, která zapne Bluetooth a vy přijímáte různé zprávy od zařízení podle beacons. V praxi to může fungovat tak, že pokud se přiblížíte k autobusové zastávce, otevře se vám stránka s jízdními řády. Samozřejmě ale záleží na tom, zda jsou ve vašem okolí umístěny nějaké beacons.

Samotná rozšíření prohlížeče můžete najít v kontextové nabídce, která je umístěna v pravém horním rohu.

Samsung Internet Browser je oficiálně dostupný na Google Play s hodnocením 4,3 a stáhnout ho můžete zde

G-VR4_Main

Zdroj: droid-life.com

Dnes nejčtenější

.