Zavřít reklamu

Kdybychom ve světě hledali společnost s co možná nejvyšším počtem úniků informací o chystaných produktech z vlastních řad, zřejmě bychom mezi TOP 5 umístili i jihokorejský Samsung. Ten je totiž svoji neopatrností na citlivé informace o chystaných produktech už opravdu pověstný. I letos se těmto neopatrnostem nevyvaroval a na svůj oficiální web vypustil velmi zajímavé informace, které se samozřejmě netýkají ničeho menšího, než nového Galaxy Note 8.

Nedávno se totiž objevila na oficiálním rakouském webu společnosti Samsung velmi zajímavá informace. Nový Galaxy Note 8 byl na webu označen s největší pravděpodobností kódem SM-N950F. To samo o sobě zvláštní nikterak není. Co však vyvolává velké dohady, je zkratka za samotným označením. Ta je totiž DS. Znamená to snad, že se bude Galaxy Note 8 prodávat i ve variantě pro dvě sim karty? Podle tohoto označení je to více než možné.

galaxy-note-8-dual-sim-fb

Byl by tento typ telefonu přínosem?

Telefon s podporou dvou sim karet by nebyl pro jihokorejského giganta žádnou novinkou. Pravdou však je, že minulé modely s touto schopností byly vyráběny pouze s procesorem Exynos, což jim zajišťovalo pouze distribuci mimo území USA. Přistoupil by však k tomuto kroku Samsung i letos, když chce se svým modelem pořádně zabodovat po celém světě a ukrást co nejvíce zákazníků Applu, který představí ve stejném období iPhone 8? Těžko říci.

Koncept Galaxy Note 8:

Tak či tak se odpovědi na celou tuto dočkáme již velmi brzy. Telefon má totiž naplánováno oficiální představení už na příští středu 23. srpna. Všechny nejasné informace tak zjistíme právě tam. A kdo ví, třeba nám Samsung vyrazí dech ještě něčím daleko lepším, než o čem se doposud hovořilo.

samsung-deep-blue-galaxy-note-8-fb

Zdroj: phonearena

Související články

Dnes nejčtenější

.