Nadšenec si upravil Galaxy S8 tak, aby vždy bezproblémově nahmatal čtečku otisků prstů

Galaxy S8 je téměř dokonalý smartphone letošního roku. Nabízí prvotřídní funkce, nejnovější technologie, výkoný hardware a nakonec i nadčasový design. Krátce po vypuštění na trh si “es-osmička” vysloužila v recenzích skvělé hodnocení, ale s jednou změnou se nemohli recenzenti smířit – čtečka otisků prstů na zádech vedle fotoaparátu.

Snímač je totiž na dotek téměř identický s hned vedle umístěným fotoaparátem, a tak spousta uživatelů hlavně zpočátku vždy nahmatala právě spíše čočku fotoaparátu nežli snímač. Většina si časem zvykla, někteří ale do teď ne a právě jedním takovým uživatelem je i bloger Quinn Nelson. Ten si totiž upravil čtečku na Galaxy S8 tak, aby ji vždy po hmatu skutečně poznal a přiložil tak prst na správné místo.

Nelsonovi se na Galaxy S8 rozbila skleněná záda, a tak si objednal nová. Během výměny ale omylem odstranil i těsnění okolo senzoru, které zajišťuje voděodolnost. Aby byl telefon znovu voděodolný, musel použít speciální lepidlo a při jeho nanášení nezatlačil snímač tak, aby byl zároveň s tělem, ale nechal jej mírně vystouplý nad záda telefonu.

Samozřejmě, že i mírně vystupující snímač z těla přináší s sebou různé nevýhody, jako například fakt, že telefon už nemůže ležet na stole, aniž by se při používání nekýval. Zároveň tím však Nelson vyřešil jeden a možná i jediný neduh Galaxy S8. Nyní už nemá sebemenší problém senzor nahmatat a přiložt prst tak, aby se telefon odemkl prakticky okamžitě.

Diskuze

    Mám S8 plus od začátku ani jednou se mi nestalo že bych se spletl pokud někdo strká prst na foťák tak v tom případě to s prominutím debil a ať si teda pořídí Nokia 6300

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články