Zavřít reklamu

Společnost Samsung uvádí na trh novinku v podobě sluchátek U Flex. Sluchátka jsou vybavena technologií USP.02 zajišťující prvotřídní audio zážitek pomocí dvoucestného reproduktoru. Kromě prémiového zvuku vynikají i svou ohebností. Díky vysoce flexibilnímu materiálu, z kterého jsou vyrobeny, jsou ohýbatelné až do úhlu 100 stupňů a nabízejí tak nejen pohodlné nošení, ale i výjimečně dlouhou životnost.

Sluchátka Samsung U Flex jsou již na českém trhu dostupná za doporučenou maloobchodní cenu 1 799 Kč. K dispozici jsou v několika barevných variantách – černé, bílé a modré.

Sluchátka U Flex ve variantách Black, Blue a Invory White:

Prvotřídní zážitek z poslechu

Samsung přináší tu nejlepší audio technologii, se kterou zažijete výjimečný poslechový zážitek. Sluchátka U Flex jsou opatřená dvoucestným reproduktorem – 11milimetrovým basovým reproduktorem a 8milimetrovým tweeter reproduktorem – který zvuku dodává silné basy, hluboké středy a čisté výšky. Jejich spojení umocňuje celkový zážitek napříč celým audio spektrem. Navíc, díky unikátní technologii Scalable Codec, sluchátka nabízí stálé Bluetooth připojení i v případě krátkodobého přerušení Wi-Fi, a umožňují tak bezproblémové přehrávání hudby.

Vysoce ohebná, vysoce pohodlná

Sluchátka Samsung U Flex nezajišťují pouze kvalitní poslechový zážitek. Design a použitý materiál z nich navíc dělají mimořádně pohodlnou a svým vzhledem i unikátní záležitost. Jejich vysoce ohebný záhlavní most, který je zhotovený z flexibilního materiálu, umožňuje sluchátka ohýbat až do úhlu 100 stupňů. Zároveň kvalitní materiál zabraňuje ztracení původního tvaru anebo narušení struktury sluchátek navzdory ohýbání. Můžete je tak nosit kdykoliv s sebou, dokonce i složená v malé kapse.

Sluchátka Samsung U Flex obsahují několik tlačítek, která jejich uživateli umožňují například zvýšení/snížení hlasitosti hudby, zastavení skladby nebo její přeskočení. Díky tlačítku Active Key je uživateli umožněn okamžitý přístup k aplikacím Bixby, S-voice a dalším hlasovým asistentům nebo funkcím. V neposlední řadě může uživatel díky Active Key zjistit aktuální čas, započít hlasové nahrávání anebo otevřít často užívané aplikace. Díky magnetům v samotných sluchátkách je lze spojit, což působí nejen prakticky, ale i zajímavě v případě, že nejsou právě používána.

Nejen sluchátka, ale i spousta dalších benefitů

Sluchátka U Flex jsou opatřena řadou benefitů, které posunují zážitek dál za hranice používání běžných sluchátek. Díky voděodolné nanotechnologii Pi2 jsou sluchátka chráněna před vodou, a mohou tak být využívána i za deště. Prostřednictvím vibračních notifikací je pak uživatel informován o příchozích hovorech, a to i v hlučném prostředí. A v neposlední řadě dlouhotrvající baterie umožňuje na jedno nabití až 10 hodin přehrávání zvuku, 9 hodin hovoru a 250 hodin v pohotovostním režimu.

레이아웃 1

Dnes nejčtenější

.