Návrat nechvalně proslulého Note 7 – unboxing Galaxy Note Fan Editon

|
Kategorie:Smartphony
Diskuze

Přesně před měsícem se začal znovu prodávat jeden z nejslavnějších smartphonů od Samsungu vůbec – Galaxy Note 7. Telefon se proslavil zejména díky vybuchující baterii a svému odchodu z trhu, který musel Samsung učinit. Na začátku června se ale již potřetí vrátil do prodeje, tentokrát však pod jménem Galaxy Note Fan Edition a s menší baterií. A pokud vás zajímá, jak telefon i jeho balení vypadají, pak si určitě nenechte ujít unboxing videa, která jsme pro vás shromáždili.

Ačkoli se Galaxy Note FE prodává prozatím jen v Jižní Korei, tedy v rodné zemi Samsugnu, nezabránilo to americkým YouTuberům obstarat si jeden kousek a rozbalit jej na kameru. Ve výsledku ale na nové “fanouškovské” verzi není nic zajímavého. Vše je totiž v podstatě stejné jako u originálního Note 7.

Liší se jen krabička, kde vpředu naleznete velké logo srdce a jiný název. Na zadní straně telefonu se pak nově nachází nápis “Galaxy Note Fan Edition”. Smartphone také disponuje menší baterii o kapacitě 3 200 mAh (původní verze měla 3 500mAh baterii) a novým Androidem Nougat se všemi novinkami, které nabízí Galaxy S8 a Galaxy S8+. Nechybí tak ani virtuální asistentka Bixby, jejíž přítomnost ale není doprovázena speciálním hardwarovým tlačítkem jako v případě “es-osmiček”.

Galaxy Note Fan Edition na fotkách:

Samsung si na začátek přichystal 400 000 kousků, přičemž za jeden chce 699 600 jihokorejských wonů, což v přepočtu na naše dělá přibližně 14 500 Kč. Na výběr je z černé, zlaté, stříbrné a modré varianty.

Marques Brownlee ve svém videu rozbaluje Note FE jen do času 1:20, dále už se telefonu nevěnuje a odpovídá na otázky fanoušků:

Další unboxing videa:

zdroj fotografií: underkg

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články