Zavřít reklamu

To, o čem se spekulovalo už dlouhou dobu, jihokorejský gigant před časem potvrdil. Řeč je samozřejmě o představení chystaného Galaxy Note 8, který bude na trh uveden zhruba o měsíc dříve. Ten bude představen už 23. srpna v New Yorku. Jedna věc je však telefon představit a ta druhá telefon začít prodávat. A právě o zahájení prodeje telefonu jsme doposud věděli opravdu pramálo. Včera se však na světlo světa dostaly informace, které nám i na tuto záhadu vrhají konečně jasnější obrysy.

Informace, které přesné datum zahájení prodeje prozrazují, jsou údajně od zástupců poskytovatelů mobilních sítí v Jižní Koreji. Jeden z nich si údajně postil pusu na špacír a prozradil, že se začnou telefony prodávat od 15. září, tedy zhruba tři týdny po samotném představení. Jedním dechem pak dodává: „Je téměř nulová šance, že se toto datu změní a to i přes to, že se zhruba ve stejném termínu očekává vydání konkurenčního modelu LG V30. Ten by však pro neměl být pro Note 8 příliš velkou hrozbou.“

Koncept Galaxy Note 8:

Datum zahájení prodeje bychom však měli brát zatím spíše orientačně. Ten samý zdroj, co tuto informaci vynesl, totiž tvrdí, že se společnosti ještě nedomluvili na ceně. I když je sice do spuštění předobjednávek ještě dostatek času, o ceně bývá většinou rozhodnuto dlouho dopředu. Jasné však je, že s prodejem Samsung příliš otálet nebude. Mílovými kroky se totiž blíží i představení iPhonu 8, kvůli kterému svůj telefon odhalují o tolik dříve, a spuštění prodeje po jeho představení by rozhodně nepřineslo požadovaný efekt.

galaxy-note-8-unpacked_FB

Dnes nejčtenější

.