Zavřít reklamu

Přesně za 23 dní představí jihokorejský Samsung svůj nový model phabletu Galaxy Note 8. I přesto se však na internetu objevují další a další leaky, které natěšené fanoušky čím dál více navnazují na konec měsíce. My vám dnes jedny velmi povedené leaky přinášíme též. Je velmi pravděpodobné, že se jedná o finální vzhled telefonu. Jsou totiž z Twitteru Evana Blasse, který je považován za velmi dobrý zdroj napříč všemi technologickými weby.

Jak jste si již mohli na obrázku všimnout, Galaxy Note 8 disponuje stejným Infinity displejem od okraje k okraji, jako tomu je například u jeho kolegy Galaxy S8. Na levé straně nového phabletu pak zřetelně vidíme přístrojové tlačítko pro interakci s Bixby. Ta by měla hrát v telefonu vcelku důležitý prim. Ostatně, právě proto ji taky do svých nejnovějších telefonů Samsung přidal. Zda si však najde stejnou oblibu, jako tomu je například u jablečné Siri na telefonech Applu, je zatím ve hvězdách.

Galaxy Note 8 render leak

Nešikovné umístění snímače otisků prstů

Když se zadíváte na zadní stranu, určitě vás zaujme snímač otisků prstů a duální fotoaparát. U černé varianty je celá zadní strana řešena hezky. Na světlé variantě je však černý obdélník možná až přespříliš do očí bijící. Kdo však sáhne po některém z krytů, nebude mít pravděpodobně problém. Vraťme se ale k umístění snímače otisků. Ten je podle mnoha uživatelů kritizován za své umístění. Je totiž relativně vysoko a při běžné manipulaci s telefonem je čtečka velmi obtížně použitelná. Umístění vedle čočky navíc vede k častému špinění fotoaparátu, u něhož si občasný dotyk při hledání snímače otisků prostě neodpustíte. Umístění čtečky na přední stranu telefonu do displeje však ještě hotova není a zákazník si tak bude muset chtě nechtě ještě nějaký ten pátek počkat.

Další úniky Galaxy Note 8:

Uvidíme, jak na nový phablet celosvětový trh zareaguje. Prodeje Samsungů Galaxy S8 jsou sice lepší, než se předpokládalo, s řadou Note se však od minulého roku netáhne zrovna úchvatná pověst. Může za to chyba v jejich baterii, která zapříčinila velký počet explozí. Společnost se však z nezdaru určitě poučila a nový telefon bude pravděpodobně úplně bezproblémový. Zda jsou však uživatelé ochotni zapomenout, to ukáže až čas.

Galaxy Note 8 render leak FB

Dnes nejčtenější

.