• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Proslulý leaker ukázal přesný design Samsungu Galaxy Note 8

  Přesně za 23 dní představí jihokorejský Samsung svůj nový model phabletu Galaxy Note 8. I přesto se však na internetu objevují další a další leaky, které natěšené fanoušky čím dál více navnazují na konec měsíce. My vám dnes jedny velmi povedené leaky přinášíme též. Je velmi pravděpodobné, že se jedná o finální vzhled telefonu. Jsou totiž z Twitteru Evana Blasse, který je považován za velmi dobrý zdroj napříč všemi technologickými weby.

  Jak jste si již mohli na obrázku všimnout, Galaxy Note 8 disponuje stejným Infinity displejem od okraje k okraji, jako tomu je například u jeho kolegy Galaxy S8. Na levé straně nového phabletu pak zřetelně vidíme přístrojové tlačítko pro interakci s Bixby. Ta by měla hrát v telefonu vcelku důležitý prim. Ostatně, právě proto ji taky do svých nejnovějších telefonů Samsung přidal. Zda si však najde stejnou oblibu, jako tomu je například u jablečné Siri na telefonech Applu, je zatím ve hvězdách.

  Nešikovné umístění snímače otisků prstů

  Když se zadíváte na zadní stranu, určitě vás zaujme snímač otisků prstů a duální fotoaparát. U černé varianty je celá zadní strana řešena hezky. Na světlé variantě je však černý obdélník možná až přespříliš do očí bijící. Kdo však sáhne po některém z krytů, nebude mít pravděpodobně problém. Vraťme se ale k umístění snímače otisků. Ten je podle mnoha uživatelů kritizován za své umístění. Je totiž relativně vysoko a při běžné manipulaci s telefonem je čtečka velmi obtížně použitelná. Umístění vedle čočky navíc vede k častému špinění fotoaparátu, u něhož si občasný dotyk při hledání snímače otisků prostě neodpustíte. Umístění čtečky na přední stranu telefonu do displeje však ještě hotova není a zákazník si tak bude muset chtě nechtě ještě nějaký ten pátek počkat.

  Další úniky Galaxy Note 8:

  Uvidíme, jak na nový phablet celosvětový trh zareaguje. Prodeje Samsungů Galaxy S8 jsou sice lepší, než se předpokládalo, s řadou Note se však od minulého roku netáhne zrovna úchvatná pověst. Může za to chyba v jejich baterii, která zapříčinila velký počet explozí. Společnost se však z nezdaru určitě poučila a nový telefon bude pravděpodobně úplně bezproblémový. Zda jsou však uživatelé ochotni zapomenout, to ukáže až čas.

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online