Zavřít reklamu

V poslední době nevzbuzuje poprask jen plánované představení phabletu Galaxy Note 8, ale i odolná verze modelu S8, čili Galaxy S8 Active. Na světlo světa se před nedávnem dostaly jeho rendery a dokonce i reálné fotografie. Doposud jsme si však nebyli skálopevně jisti jeho hardwarovým vybavením. Nejnovější únik informací však i tento problém vyřešil. Web pocket-lint totiž získal záběry pocházející pravděpodobně z prezentace telefonu, které všechny důležité informace rozklíčují.

Dočkáme se přeci jen zajímavého displeje?

Nově získané hardwarové informace téměř korespondují s těmi, které odhalily úniky již před časem. Telefon tak bude hardwarovým vybavením velmi podobný klasickému modelu S8. Největší rozdíl pak bude v robustním těle, absenci infinity displeje a větší kapacitě baterie.

U displeje bychom se však měli na chvíli pozastavit. Od začátku bylo jasné, že bude jiný, než ten u Galaxy S8. Displej zobrazený na fotkách se však klasickému panelu u S8 docela dost blíží. Dokázal by však displej této konstrukce odolat různým nárazům, kvůli kterým je model Active z velké části konstruován? Těžko říci, jak se Samsung nakonec v tomto ohledu rozhodne.

Další věc, která s předchozími informacemi tak úplně nesedí, je rozměr telefonu. Ten by měl být 5,99“ x 2,95“ x 0,39“, což značí jediné – S8 Active je mírně větší než standardní verze S8. Ta má totiž rozměry následující: 5,86“ x 2,68“ x 0,31“.

Co se však nemění, je jeho odolnost vůči poškození. Ostatně, přesně kvůli tomu je tento model vyráběn. Nový S8 Acitve se pochlubí celou řadou certifikátů odolnosti, přičemž by se u pár z nich mělo jednat dokonce o certifikaci vojenské třídy. Odolnost by tak měla být opravdu značná.

Těžko říci, zda jsou nově uniklé informace pravdivé. Telefony na prezentačních materiálech si jsou však s tím, který se ukázal na internetu před pár dny, velmi podobné a je tedy dost možné, že se skutečně o finální verzi jedná. Zda nás však Samsung nakonec nepřekvapí něčím úplně jiným si tvrdit neodvážíme.

Samsung Galaxy S8 Active FB

Dnes nejčtenější

.