Zavřít reklamu

Nová aktualizace pro Galaxy S8: vylepšené bezdrátové nabíjení a nový firmware pro fotoaparát

Na telefony Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ z volného trhu dorazila nová aktualizace firmwaru. Má 750 MB a ocení ji především uživatelé, kteří používají bezdrátovou nabíječku. Podle oficiálního changelogu byla vylepšena stabilita aplikace Fotoaparát (má mít zbrusu nový firmware) a zlepšena stabilita bezdrátového nabíjení. Jak přesně, o tom se inženýři z Jižní Korei nezmiňují.

Kromě toho mělo dojít také k celkové zlepšení stability zařízení, opravám chyb a navýšení výkonnosti. Dokonce jsme se podle poznámek k aktualizaci dočkali i nových a zdokonalených funkcí.

Opět se ale nedozvídáme žádné další podrobnosti, takže je na uživatelích, aby vzali do rukou lupu a snažili se všech nových zázraků dopátrat. Předpokládáme, že jde ale spíš o stabilizační balíček, než aby v něm byly úplné novinky, které by měnily běh světa (nebo aspoň telefonu).

Zatím jsme si alespoň žádných nových vychytávek nevšimli. Pokud budete mít víc štěstí, podělte se s námi o své poznatky v diskusi. Aktualizace telefonu alespoň obsahuje i bezpečnostní záplatu platnou k prvnímu červenci.

Galaxy S8

Diskuze

  Mně se zatím žádná aktualizace nenabídla

  Reagovat

  No jo samsung. Proto jsem prodal svou s7 edge a koupil iPhone 7 a nelituji . Na menší display se dá zvyknout ale ta rychlost systému a přesnost čtečky je něco neuvěřitelného. Ale foťák měl samsung lepší

  Reagovat

  To jo, ale upřímně proti S7 či S8 je Apple hnusný, jak kdyby přišel strojem času z roku 2007

  Když už bych kupoval iPhone tak jedině iPhone 7 plus, má (duální) vylepšený fotoaparát, bohužel ale design je opravdu zastaralý, podle mě se teď vyplatí počkat na iPhone 8.

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět