Zavřít reklamu

Jihokorejská společnost Samsung ve čtvrtek rozeslala pozvánky na událost tradičně nazvanou Unpacked. Ta se bude dle informací konat už 23. srpna, a to v nejlidnatějším městě Spojených států, New York City. V tento den a na tomto místě by zde měla firma představit úplně novou generaci zařízení Galaxy Note.

Pro samotný Samsung by mělo být představení Galaxy Note 8 velkolepou a hlavně důležitou událostí. Po fiasku s Galaxy Note7, o kterém jsme psali již nesčetněkrát si firma nemůže dovolit další neúspěch.

Co se vzhledu a parametrů týče, na internetu se objevila již celá řada úniků, které se víceméně ve všem shodují. Galaxy Note 8 by se měl svým vzhledem velice podobat telefonům Galaxy S8 a Galaxy S8+, jejíž devízami jsou minimální rámečky okolo displeje, zaoblené rohy a výborné fotoaparáty. Note 8 však podle zákulisních informací dostane do vínku ještě jeden fotoaparát navíc.

Kromě druhého fotoaparátu by měla drobná změna nastat také v oblasti displeje, očekává se totiž, že budou hrany ještě více zakřivené. V neposlední řadě by se měli zákazníci dočkat virtuální asistentky Bixby, 6GB RAM, čtečkou otisků prstů na zadní straně telefonu, pera S-Pen a technologie IRIS (čtečka oční duhovky). Všem spekulacím učiní přítrž až oficiální odhalení, které proběhne 23. srpna ještě před tím, než stihne vydat společnost Apple svůj nový vlajkový model, iPhone 8.

galaxy-note-8-unpacked_FB

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.