Zavřít reklamu

Apple má svou asistentku Siri a Google zas svého Google Asistenta, Samsung však na svou virtuální pomocnici čekal velmi dlouho. Ta je však už naštěstí nějakou chvíli na světě a pomalu se začíná integrovat do běžného života uživatelů telefonů Galaxy S8 a S8 Plus.

Služba byla sice první měsíce svého života podporována jen pro korejštinu, před pár dny se však konečně dočkali i dočkali zákazníci v USA. Ti jsou z ní zatím velmi nadšeni. Aby taky ne, i sám Samsung do ní totiž vkládá velké naděje. Svědčí o tom i fakt, že kvůli ní na svém telefonu vytvořil speciální tlačítko pouze pro ni. Už kvůli tomu prahli zákazníci po celém světě touhou zjistit, co tato zajímavá věcička vlastně všechno zvládne a jak dobře si povede mezi ostatními a již hojně zaběhlými konkurenty.

Zamilují si uživatelé Bixby? Pravděpodobně ano

Samsung se na všechny zákaznické otázky pokusil odpovědět třemi krátkými videi, která zachycují ty nejzajímavější funkce. Možná vás tyto funkce zaskočí, nabízí toho totiž opravdu hodně. Ostatně, podívejte se sami.

Doufám, že jsme vás o velkém přínosu Bixby pro produkty od Samsungu přesvědčili dostatečně. Bez problému totiž zvládá nastavit různé upomínky, pracovat s kontakty a eventuálně jim rozeslat zprávy, třídit fotografie vašich domácích mazlíčků či screenovat obrazovku pomocí. To vše samozřejmě pouze za pomoci hlasových pokynů. Bixby má také přístup k systémovým věcem, takže přes ni můžete ovládat připojení k Wi-Fi či Bluetooth. Další věci se budou samozřejmě objevovat postupem času. Už teď však vypadá nová umělá asistentka opravdu velmi schopně. A kdo ví, třeba se za pár let vyrovná i jablečné Siri.

bixby_FB

Dnes nejčtenější

.