Zavřít reklamu

Zatím co se tajemství okolo chystaného prémiového Apple iPhonu 8 rozkrývají velmi těžko a pomalu, u konkurenčního Samsungu jsou parametry plánovaného Galaxy Note 8 de facto úplné. Měsíc před jeho oficiálním představením už víme takřka vše, co by nám mohlo při koupi nového phabletu usnadnit vybírání. Samsungu to však paradoxně moc nevadí. Naopak některé spekulace sám potvrdil. Některé drobné detaily ohledně jeho designu však zatím známy nejsou. Světlo světa však dennodenně spatřují nové a nové leaky a fotografie, které by měly i tuto stránku dokonale objasnit. I dnes proto přinášíme jeden z nich. Troufnu si říci, že ze všech dosavadních leaků patří mezi ty nejpropracovanější a asi i nejvěrohodnější. Web BGR je totiž získal od opravdu důvěryhodných zdrojů, které je vytvořili pomocí nákresů a interních informací přímo ze Samsungu. Pojďte se na ně tedy společně s námi podrobně podívat.

Parametry chystaného Note 8 asi už všichni moc dobře znáte. Přesto si neodpustím zmínku o 6,3“ velkém AMOLED displeji s poměrem stran 18,5:9. Právě u něj se velmi dlouhou dobu spekulovalo o jeho přesném tvaru. Některé informace totiž naznačovaly jeho obdélníkový tvar s ostrými rohy. Ty jsou však podle všeho nakonec přeci jen zaoblené, stejně jako tomu je u jeho kolegy Galaxy S8. Celkově by měl hrát displej na telefonu ten největší prim. Podle dostupných informací by měl na telefonu zabírat více než 83% celkového místa, což je opravdu neskutečné množství.

První Samsung s duálním fotoaparátem

Za zmínku též stojí duální fotoaparát na zádech telefonu. Galaxy Note 8 bude totiž pravděpodobně prvním produktem Jihokorejců, který bude touto technologií oplývat. Je ale možné, že mu toto prvenství vyfoukne též plánovaný Samsung Galaxy C10, který se duálním fotoaparátem pochlubí také.

Jihokorejci doufají, že svým novým phabletem vymažou skandál s vybuchujícími telefony z minulého roku. Na vině byla tehdy vadná baterie, kterou si však Samsung u tohoto modelu stoprocentně pohlídal. Co se týká představení, to se očekává už 23. srpna na tiskové konferenci v New Yorku. Prodej by pak byl zahájen v první vlně počátkem září, druhá vlna by následovala další měsíc.

bgr-note-8-render-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.